- Baterie i program prysznicowy | Baterie | Baterie wannowe | Baterie wannowe podtynkowe
Serię baterii RHAPSODY można łączyć z ceramiką o zaokrąglonych i kwadratowych kształtach. Jeżeli szukasz designowej baterii i nie lubisz kanciastych kształtów, bateria RHAPSODY jest dla ciebie idealnym rozwiązaniem. Seria jest stale poszerzana o nowe warianty i wzory, na przykład o baterie podtynkowe, zestawy prysznicowe czy baterie wolnostojące z podłączeniem do podłogi.
Przedłużona gwarancja na szczelność
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
5578
Kod producenta
8590913943935
Seria
Gwarancja w miesiącach
72
Właściwości
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | RHAPSODY |
| Szerokość | 205 mm |
| Wysokość | 100 mm |
| Głębokość | 232 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Obłe |
| Instalacja | Podtynkowa |
| Rodzaj sterowania | Dźwignia |
| Rodzaj przełącznika | Ciśnieniowy z blokadą |
| Średnica głowicy | 35 mm |
| Wyposażenie | 2 funkcyjna |
| Waga / szt. | 2.6400 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913943935 |
| Taric | 84818011 |
| Gwarancja | 6 lat |
Kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






