- Materiały instalacyjne i narzędzia | Zaślepki i rozety | Do ramion prysznicowych, zaworów kątowych, przyłączy kątowych
-
Rozeta maskująca do
zaworów kątowych ½″
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Szerokość | 50 mm |
| Wysokość | 50 mm |
| Głębokość | 6 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz |
| Waga / szt. | 0.0120 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913914065 |
| Taric | 84819000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
RS4720
Kod producenta
8590913914065
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






