- Materiały instalacyjne i narzędzia | Akcesoria | Węże elastyczne
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmiar | 35 cm |
| Długość | 350 mm |
| Kolor | Złoty |
| Rozmiar gwintu | FxMBK M10x3/8" |
| Waga / szt. | 0.0900 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913916311 |
| Taric | 73269050 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
33415
Kod producenta
8590913916311
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
złoty
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






