Nasz bestseller
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Haczyki i wieszaki
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmiar | 180x45x25 mm |
| Szerokość | 180 mm |
| Wysokość | 45 mm |
| Głębokość | 25 mm |
| Kolor | Stal nierdzewna mat |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Wieszak poczwórny |
| Instalacja | Klejenie |
| Zestaw zawiera | 3M Taśma samoprzylepna |
| Waga / szt. | 0.2260 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913847929 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
31204
Kod producenta
8590913847929
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
Stal nierdzewna mat
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






