Wylewka umywalkowa i wannowa, chrom
- Baterie i program prysznicowy | Baterie | Baterie wannowe | Wylewki
Właściwości
| Marka | SILFRA |
|---|---|
| Szerokość | 64 mm |
| Wysokość | 160 mm |
| Głębokość | 120 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Obłe |
| Instalacja | Na brzeg wanny |
| Wysokość wypływu wody | 95 mm |
| Waga / szt. | 0.5200 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8019571267219 |
| Taric | 74182000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
AT96151
Kod producenta
8019571267219
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





