GRUDZIEŃ PEŁEN OKAZJI! Sprawdź nasze >> AKTUALNE PROMOCJE I RABATY <<

Nasz partner - DOMY EXPERT

PRODUCENT DOMÓW DREWNIANYCH

Właścicielem marki DOMY EKSPERT jest Spółka Opakowania Eksportowe Sp. z o.o. sp.k., która działa na rynku produkcyjnym w branży specjalistycznych opakowań drewnianych i zabezpieczeń towarów w transporcie od 2012 roku. 

Działalność marki DOMY EKSPERT od początku opiera się na pracy z drewnem, na którego temat wiedzą niemalże wszystko. Zapewniają kompleksową obsługę. Prowadzą inwestycje, które charakteryzują się szybkim czasem realizacji oraz precyzyjnym wykonaniem. Są elastyczni i reagują na potrzeby Klienta. Zajmują się budową drewnianych domów zarówno całorocznych, energooszczędnych jak i letniskowych.

     

DES Concept wraz z Domy Expert oferują Wam kompleksowość usług od budowy drewnianego domu prefabrykowanego po jego wyposażenie. Dla wszystkich klientów Domów Ekspert mamy specjalną, wyjątkową ofertę rabatową na zakupy, a także kilka propozycji zaaranżowania łazienki. 

DOM POKAZOWY KOS 

Dom pokazowy Domów Ekspert projekt KOS mieści się w Wierzbicy k. Radomia, przy ul. Kościuszki 109.

Zaprezentowana jest tam łazienka kompleksowo wykończona produktami z DES Concept Space.

Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 83 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-05-07
Bardzo szybka przesyłka. Dziękuję
2023-03-31
Wysyłka zgodnie z deklarowanym terminem. Porządnie zapakowany na małej palecie. Drobne problemy - szybko i skutecznie rozwiązane przez obsługę sklepu.
pixel