Sprawdź nasze >> AKTUALNE PROMOCJE I RABATY << Kupuj więcej i płać mniej!

USŁUGA PROJEKTOWANIA

Poszczególne etapy rozpoczęcia usługi projektowania wybranej przestrzeni: 

Planujesz remont, bądź chcesz zaaranżować wnętrze nowo zakupionego mieszkania, czy wybudowanego domu? Pomożemy...  Rozumiemy, jakim stresującym przedsięwzięciem jest remont czy budowa domu. Sprawimy, aby cały proces, od stworzenia projektu, po wybór każdego elementu wykorzystanego w projekcie, był dla Ciebie przyjemnym doświadczeniem, rozpoczynającym nowy etap w życiu. 

W naszym salonie wykonamy wizualizację wnętrza w cenie zakupionych u nas produktów!

Jeśli jesteś zainteresowany kompleksowym projektem wnętrza z danymi technicznymi i nadzorem technicznym, możemy dla Ciebie taki stworzyć wraz z przygotowaniem atrakcyjnej oferty na produkty użyte do projektu. Zapraszamy do kontaktu po wycenę projektu kompleksowej usługi projektowania całego domu czy mieszkania, gwarantujemy konkurencyjne ceny. 

Jak rozpocząć z nami współpracę:

* Pomiar na terenie miasta Radom i do 10 km od Radomia wykonujemy Gratis, a dodatkowo gwarantujemy w tym regionie nadzór nad prawidłowym przebiegiem remontu.

* Pomiar na terenie miasta Radom i do 10 km od Radomia wykonujemy Gratis, a dodatkowo gwarantujemy w tym regionie nadzór nad prawidłowym przebiegiem remontu.

REGULAMIN pdf.

FORMULARZ USŁUGI PROJEKTOWANIA pdf.

 

Zapraszamy do umówienia się na spotkanie z naszą projektantką w Showroomie, bądź na spotkanie online, poprzez nasz kalendarz >> 

 

KONTAKT:

Tel: 797 744 571

e-mail: desconcept@raceronline.pl

 

Jeśli jesteś z Radomia i okolic, poszukujesz do remontu sprawdzonej ekipy remontowej, zapraszamy do kontaktu. Współpracujemy z najlepszymi fachowcami w okolicy, możemy zagwarantować Ci kompleksowość usług od projektu, wyboru dopasowanych produktów, po wykonanie. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 113 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-26
Polecam - błyskawiczna dostawa, towar zgodny z opisem i zdjęciem, no i super cena!
2024-03-04
Sama obsługa i kontakt bardzo dobre. Żałuję że w opisie umywalki i w kontakcie telefonicznym nikt mnie nie poinformował o przelewie z przodu umywalki a o to pytałam. Umywalka bardzo fajna a musiałam ją zwrócić.
pixel