Sprawdź nasze >> AKTUALNE PROMOCJE I RABATY << Kupuj więcej i płać mniej!

Zwroty, Wymiany i Reklamacje

Kupione u nas towary zwrócisz łatwo przez nasz system zwrotów

W naszym sklepie nie musisz się martwić o to, że wybrany towar nie pasuje lub nie spełnił Twoich oczekiwań lub chcesz go wymienić na inny. W łatwy sposób możesz dokonać zwrotu i wymiany. Jeśli chcesz dokonać wymiany zaznacz to w formualrzu zwrotu.

  • Prostą obsługę odsyłania towaru do naszego sklepu - wybierasz towar do zwrotu przez formularz zwrotu na naszej stronie, następnie odpowiednio zabezpieczasz zwracany towar i wysyłasz towar do nas. W przypadku jedynie reklamacji po reklamowany towar my wysyłamy kuriera.

Korzyści jakie odnosisz dzięki narzędziu do zwrotów w naszym sklepie.

Łatwo

Dodawanie zwrotu zostało sprowadzone do kilku prostych kroków stanowiących kreator zwrotu.

Szybko i bezproblemowo

Dzięki automatyzacji procesu oszczędzasz czas i nerwy, nie musisz nigdzie dzwonić, ani z nikim negocjować warunków zwrotu.

Wygodnie

Dokument zwrotu wygenerujesz w kreatorze zwrotów. Po przygotowaniu paczki, palety zamówisz kuriera, który według Ciebie dowiezie paczkę do nas bezpiecznie i bez uszkodzeń.

Dokonaj zwrotu w 3 prostych krokach!

Jeśli otrzymany produkt, który nie jest personalizowanym produktem na zamówienie, nie spełnił Twoich oczekiwań możesz dokonać zwrotu, szybko i bez problemu.

1 Wypełnij formularz Wygeneruj dokumenty zwrotu, a następnie wydrukuj je.

2 Wyślij paczkę Włóż zapakowany towar wraz z dokumentem zwrotu do opakowania, w którym otrzymałeś towar i dobrze go zakleji zabezpiecz.

3 Zwrot pieniędzy Otrzymasz zwrot pieniędzy do 14 dni od otrzymania przez nas zwrotu. Po weryfikacji czy paczka nie jest uszkodzona i jeśli towar nie został zniszczony podczas transportu

Szczegóły dotyczące kroków przekazania zwrotu:

  • Zaloguj się na swoje konto, a następnie w panelu zwrotów wybierz towar, który chciałbyś zwrócić;

  • W kolejnych krokach wybierz zwrot wybierając formę w jakiej chcesz otrzymać zwracane pieniądze;

  • Wygeneruj dokumenty zwrotu, następnie wydrukuj je i koniecznie podpisz dokument zwrotu;

  • Zwracany towar zapakuj w opkaowanie, w którym go otrzymałeś dobrze zabezpieczając. Zamów wybranego przez siebie kuriera i wyślij do nas paczkę na adres naszego magazynu: RaCer Sp. z o.o. ul. Kielecka 120, 26-610 Radom.

  • Zwrotu pieniędzy, w formie wybranej w kreatorze zwrotu, dokonamy w ciągu 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o odstąpieniu od umowy. Z reguły trwa to jednak krócej. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia przez Państwa dowodu jej odesłania. W przypadku wymiany towaru zwrot pieniędzy nastąpi w formie Kuponu Kupieckiego, dzięki któremu będziesz mógl dokonać zamówienia odpowiedniego produktu.

Powyższa procedura nie jest warunkiem skorzystania z ustawowego prawa odstąpienia od umowy oraz w żaden sposób go nie ogranicza.

Zaufane Opinie IdoSell
4.89 / 5.00 119 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-03-04
Sama obsługa i kontakt bardzo dobre. Żałuję że w opisie umywalki i w kontakcie telefonicznym nikt mnie nie poinformował o przelewie z przodu umywalki a o to pytałam. Umywalka bardzo fajna a musiałam ją zwrócić.
2024-02-18
Lampy super jakość tylko miesiąc poślizgu z częścią zamowieni. Obsługa pierwsza klass
pixel