- Meble, lustra i oświetlenie | Oświetlenie | Naścienne
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmiar | 17,6x22,5x25 cm |
| Szerokość | 176 mm |
| Wysokość | 225 mm |
| Głębokość | 250 mm |
| Kolor | Czarny |
| Typ oświetlenia | Żarówka |
| Sterowanie oświetleniem | Nie zawiera |
| Stopień ochrony | IP21 |
| Napięcie | 230 V |
| Gwint/Trzonek | E27 |
| Moc | 60.00 W |
| Waga / szt. | 1.1570 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913833731 |
| Taric | 94051990 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
AU526
Kod producenta
8590913833731
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
czarny
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię














