- Baterie i program prysznicowy | Baterie | Panele prysznicowe
AntiCalc
Funkcja antykamień sprawia, że słuchawka lub deszczownia jest odporna na osadzanie się kamienia i łatwa w czyszczeniu – wystarczy przetrzeć dłonią i kamień się wykruszy.
Właściwości
| Marka | POLYSAN |
|---|---|
| 3D model | TAK |
| Szerokość | 210 mm |
| Wysokość | 1300 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Plastik |
| Instalacja | Ścienna |
| Rodzaj sterowania | Termostat |
| Wyposażenie | AntiCalc |
| Waga / szt. | 13.3200 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590729053002 |
| Taric | 39221000 |
| Gwarancja | 6 lat |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
80372
Kod producenta
8590729053002
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
72
kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię













