- Baterie i program prysznicowy | Baterie | Baterie kuchenne | Stojące baterie kuchenne | Bateria kuchenna z prysznicem
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | TAK |
| Szerokość | 121 mm |
| Wysokość | 303 mm |
| Głębokość | 282 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Obłe |
| Instalacja | Stojąca |
| Rodzaj sterowania | Dźwignia |
| Wysokość wypływu wody | 168 mm |
| Wyposażenie | Wysuwna wylewka/prysznic, Elastyczna wylewka |
| Waga / szt. | 3.3500 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913112003 |
| Taric | 84818011 |
| Gwarancja | 6 lat |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






