Nasz bestseller
NEVIS wieszak na papier toaletowy, chrom
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Wieszaki na papier toaletowy
Właściwości
| Marka | GEDY |
|---|---|
| Seria | NEVIS |
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 204x60x82 mm |
| Szerokość | 204 mm |
| Wysokość | 60 mm |
| Głębokość | 82 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stop |
| Kształt | Retro |
| Rodzaj | Wieszak na papier toaletowy |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.4000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003341305867 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 10 lat |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
NV2413
Kod producenta
8003341305867
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
120
kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię







