- Wanny, wanny z hydromasażem, brodziki i odpływy liniowe | Brodziki | Brodziki kwadratowe
Właściwości
| Marka | KERASAN |
|---|---|
| Seria | RETRO BRODZIKI |
| Rozmiar | 100x100x20 cm |
| Długość | 1000 mm |
| Szerokość | 1000 mm |
| Wysokość | 200 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Ceramika |
| Kształt | Kwadratowe |
| Średnica odpływu | 90 mm |
| Struktura | Antypoślizg |
| Waga / szt. | 60.2100 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8034125974726 |
| Taric | 69109000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
134001
Kod producenta
8034125974726
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
56
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię
















