- Materiały instalacyjne i narzędzia | Zaślepki i rozety | Do syfonów
- Rozeta maskująca do syfonu z wylotem o średnicy 32 mm
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Szerokość | 100 mm |
| Wysokość | 100 mm |
| Głębokość | 40 mm |
| Średnica | 100 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz |
| Średnica odpływu | 32 mm |
| Waga / szt. | 0.0580 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913914102 |
| Taric | 84819000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
RS7732
Kod producenta
8590913914102
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






