SHOWER MEDIUM podwójny dozownik mydła płynnego 2x250ml, czarny
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria do przestrzeni publicznej PUBLIC | Dozowniki
Właściwości
| Marka | MARPLAST |
|---|---|
| Rozmiar | 112x185x75 mm |
| Szerokość | 112 mm |
| Wysokość | 185 mm |
| Głębokość | 75 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Plastik |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Dozownik |
| Instalacja | Klejenie, Wiercenie |
| Objętość dozownika mydła | 500 ml |
| Zestaw zawiera | Zestaw montażowy |
| Waga / szt. | 0.5200 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8020090108389 |
| Taric | 39249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





