TRIO taboret łazienkowy, średnica 33x40cm, biały
- Akcesoria łazienkowe | Siedziska i taborety | Taborety
Właściwości
| Marka | GEDY |
|---|---|
| Rozmiar | 330x400x330 mm |
| Średnica | 330 mm |
| Szerokość | 330 mm |
| Wysokość | 400 mm |
| Głębokość | 330 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Plastik |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Siedzisko / Taboret łazienkowy |
| Nośność | 100.0000 kg |
| Waga / szt. | 1.5080 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003341001929 |
| Taric | 39249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
2072
Kod producenta
8003341001929
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię


