- Meble, lustra i oświetlenie | Oświetlenie | Naścienne
Kolor LED: Neutralny
Do określenia koloru używa się terminu „temperatura chromatyczna“, której wartość podawana jest w jednostkach Kelvin (K). Neutralna barwa emitowana jest w zakresie 4000 - 5000 K. Takie światło jest neutralne w odczuciu, jest najbardziej zbliżone do światła dziennego. Nie zniekształca postrzegania kolorów oświetlanych przedmiotów, dlatego nadaje się do pomieszczeń mieszkalnych , kuchni i łazienek.

Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmiar | 400x42x121 mm |
| Szerokość | 400 mm |
| Wysokość | 42 mm |
| Głębokość | 121 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Aluminium/plastik |
| Typ oświetlenia | LED |
| Sterowanie oświetleniem | Nie zawiera |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Napięcie | 230 V |
| Moc | 8.00 W |
| Kolor LED | Neutralny (4 000 - 5 000 K) |
| Luminacja | 800 lm |
| Żywotność (LED) | 30000 godzin |
| Waga / szt. | 0.2890 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590479045135 |
| Taric | 94051990 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
AU468
Kod producenta
8590479045135
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
czarny
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię













