- Baterie i program prysznicowy | Baterie | Baterie wannowe | Baterie wannowe naścienne
PVD powłoka
PVD (Physical Vapour Deposition) to nowoczesna technologia barwienia powierzchni nakładaniem cienkich warstw z fazy gazowej. Efekt jest uzyskiwany w komorze próżniowej i powstaje przy pomocy obróbki parowej w wysokiej temperaturze. Taki sposób obróbki jest przyjazny środowisku.
Po zastosowaniu technologii PVD powstaje jedna z najtrwalszych powłok, która jest odporna na kwasy, korozję i wysokie temperatury, na mechaniczne uszkodzenia i zarysowania. Na powierzchni nie pozostają odciski palców.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | CUBEMIX |
| 3D model | TAK |
| Szerokość | 210 mm |
| Kolor | Złoty mat |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Kanciaste |
| Instalacja | Ścienna 150 mm |
| Rodzaj sterowania | Dźwignia |
| Rodzaj przełącznika | Ciśnieniowy |
| Średnica głowicy | 35 mm |
| Wyposażenie | Powłoka PVD |
| Waga / szt. | 2.9730 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913960949 |
| Taric | 84818011 |
| Gwarancja | 6 lat |






