Komora gospodarcza z szafką 45x50 cm i syfonem w zestawie
- Umywalki, miski WC i bidety | Komory gospodarcze
W zestawie

Komora gospodarcza ceramiczna, 45x50cm, z przelewem (1 szt.)
1 054,30 zł / szt.

Szafka pod zlew 43x70x49,6cm, biały (1 szt.)
483,90 zł / szt.
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmiar | 45x74x51 cm |
| Szerokość | 450 mm |
| Wysokość | 740 mm |
| Głębokość | 510 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Ceramika, MDF/laminat |
| Przelew | TAK |
| Opakowanie zawiera | Syfon |
| Waga / szt. | 34.5200 kg |
| Opakowanie | 3 szt. |
| EAN | 8590913909542 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Symbol
WH118-01
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
56
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię













