- Meble, lustra i oświetlenie | Oświetlenie | Na lustra i szafki z lustrem
Kolor LED: Zimny
Do określenia koloru używa się terminu „temperatura chromatyczna“, której wartość podawana jest w jednostkach Kelvin (K). Zimna barwa światła emitowana jest w zakresie 5700 - 6500 K. Takie światło jest chłodne, jasne o lekkim niebieskim oddcieniu. W naturalny sposób wspomaga czujność , dlatego nadaje się do miejsc pracy i łazienek, do oświetlenia luster i szafek lustrzanych.

Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmiar | 808x15x112mm |
| Szerokość | 808 mm |
| Wysokość | 15 mm |
| Głębokość | 112 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Aluminium/plastik |
| Typ oświetlenia | LED |
| Sterowanie oświetleniem | Nie zawiera |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Napięcie | 230 V |
| Moc | 15.00 W |
| Kolor LED | Zimny (5 700 - 6 500 K) |
| Luminacja | 1270 lm |
| Żywotność (LED) | 36000 godzin |
| Waga / szt. | 0.6470 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913939617 |
| Taric | 94051140 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
E27576CI
Kod producenta
8590913939617
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię













