SEVENTY mini kosz nz śmieci, nablatowy, tworzywo ABS, beżowy
- Akcesoria łazienkowe | Kosze i pojemniki łazienkowe | Kosze na śmieci | Kosze na śmieci kanciaste
Właściwości
| Marka | GEDY |
|---|---|
| Seria | SEVENTY |
| Rozmiar | 116x124x116 mm |
| Szerokość | 116 mm |
| Wysokość | 124 mm |
| Głębokość | 116 mm |
| Objętość | 1.20 l |
| Kolor | Beżowy |
| Materiał | Plastik |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Kosz nablatowy |
| Instalacja | Do postawienia |
| Wyposażenie | Klasyczne kosze |
| Waga / szt. | 0.1360 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003341291061 |
| Taric | 39249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
630866
Kod producenta
8003341291061
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
beżowy
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię









