TRILLY stojak z wieszakiem na ręczniki, czarny mat
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe stojące | Wieszaki na ręczniki do stania | Stojaki i wieszaki | Stojaki z uchwytem na ręczniki
Właściwości
| Marka | GEDY |
|---|---|
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 140x835x340 mm |
| Szerokość | 140 mm |
| Wysokość | 835 mm |
| Głębokość | 340 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Wieszak na ręczniki: wieloramienny, Wieszak na ręczniki: obrotowy |
| Instalacja | Do postawienia |
| Waga / szt. | 3.3600 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003341280768 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 10 lat |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
TR3114
Kod producenta
8003341280768
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
120
kolor
czarny
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





