- Baterie i program prysznicowy | Prysznice | Drążki prysznicowe z przesuwnym uchwytem
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Wysokość | 810 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | ABS/stal nierdzewna |
| Kształt | Obłe |
| Wymiar przekroju drążka | Średnica 25 mm |
| Wyposażenie | Regulowany rozstaw montażowy |
| Waga / szt. | 0.6100 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913810015 |
| Taric | 39229000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
1206-06
Kod producenta
8590913810015
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię








