WALK-IN ścianka prysznicowa, montaż do ściany, 800 mm, szkło Brick
- Nowoczesne rozwiązanie strefy prysznicowej w rozsądnej cenie
Oszczędź kupując więcej

PILOT kabina prysznicowa 700x700 mm, szkło Brick
1 654,70 zł brutto/1szt.

PILOT kabina prysznicowa 800x800 mm, szkło Brick
1 727,40 zł brutto/1szt.

PILOT kabina prysznicowa 900x900 mm, szkło Brick
1 799,20 zł brutto/1szt.

PILOT kabina prysznicowa 1000x1000 mm, szkło Brick
1 870,90 zł brutto/1szt.
Rozwiązania typu WALK IN zapewniają doskonałą wygodę użytkową, a do tego sprawiają, że łazienka prezentuje się naprawdę efektownie i nowocześnie.
Do wyboru jest przezroczyste szkło lub w wykonaniu brick. Dostępne są parawany w pięciu szerokościach, dostarczane są w komplecie z teleskopowym wspornikiem o długości 70-120 cm, co umożliwia stworzyć nowoczesną strefę kąpielową w małych łazienkach tak samo jak przestrzennych wnętrzach.
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Seria | WALK-IN |
| Szerokość | 800 mm |
| Wysokość | 1900 mm |
| Kolor profilu | Chrom - Aluminium polerowane |
| Kształt | Jednoczęściowa stała |
| Rodzaj szkła | Szkło Brick |
| Grubość szkła | 6 mm |
| Zestaw zawiera | Wspornik do kabin |
| Waga / szt. | 24.4300 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913856198 |
| Taric | 70200080 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
WI080
Kod producenta
8590913856198
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię
















