GRUDZIEŃ PEŁEN OKAZJI! Sprawdź nasze >> AKTUALNE PROMOCJE I RABATY <<

Płytki RAK Ceramics

RAK Ceramics to przodujący producent płytek ceramicznych na świecie. Firma działa od ponad 30 lat i w swojej ofercie ma wiele unikatowych wzorów, które zyskały uznanie na całym świecie. Płytki RAK Ceramics produkowane są we włoskich fabrykach. Wyróżniają się one wysoką jakością wykonania oraz innowacyjnym podejściem do projektowania. Wszystkie produkty RAK Ceramics powstają na podstawie najnowszych technologii i trendów, a firma nieustannie rozwija swoją ofertę.

RAK Ceramics to firma, która dba nie tylko o jakość swoich produktów, ale także o środowisko naturalne. Producent stosuje nowoczesne technologie, które pozwalają na minimalizację wpływu na środowisko naturalne, a także na oszczędność wody i energii.

RAK Ceramics oferuje szeroką gamę płytek ceramicznych, które idealnie sprawdzą się w każdej przestrzeni:

· w łazience;

· kuchni;

· pomieszczeniach komercyjnych, typu hotele, czy restauracje.

Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem wybranych modeli płytek RAK Ceramics zapraszamy do kontaktu na desconcept@raceronline.pl , wiele modeli jest dostępnych u nas na magazynie w Radomiu, a pozostałe są do sprowadzenia z magazynu z Włoch, czas oczekiwania zazwyczaj do 4 tygodni. 

Zaufane Opinie IdoSell
4.92 / 5.00 83 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-10-26
Jestem bardzo zadowolony z obsługi zamówienia - firma pomogła w nieprzyjemnej sytuacji z prostackim kurierem, który bez powodów nie wydał towaru. Pani z firmy błyskawicznie zareagowała i zorganizowała bezkosztową ponowną wysyłkę już na następny dzień. Polecam :)
2023-05-07
Bardzo szybka przesyłka. Dziękuję
pixel