Nasz bestseller
KIRA szczotka do WC, biały mat
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe stojące | Szczotki do toalet stojące
Poliresyn
Poliresyn to materiał wykonany z żywicy, który jest powszechnie używany w produkcji przedmiotów dekoracyjnych. Poliresyn ma doskonałe właściwośći umożliwiające formowanie drobnych produktów – podczas podgrzania dobrze się kształtuje, natomiast po wysuszeniu jest odporny na wodę, niełamliwy i trwały.
Właściwości
| Marka | GEDY |
|---|---|
| Seria | KIRA |
| Rozmiar | 104x420 mm |
| Średnica | 104 mm |
| Szerokość | 104 mm |
| Wysokość | 420 mm |
| Głębokość | 104 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Polyresin |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Szczotka WC |
| Instalacja | Do postawienia |
| Waga / szt. | 0.8100 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003341306024 |
| Taric | 96039091 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
KI3302
Kod producenta
8003341306024
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię









