MARPLAST dozownik mydła płynnego 1000ml, stal nierdzewna
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria do przestrzeni publicznej PUBLIC | Dozowniki
Właściwości
| Marka | MARPLAST |
|---|---|
| Rozmiar | 110x290x137 mm |
| Szerokość | 110 mm |
| Wysokość | 290 mm |
| Głębokość | 137 mm |
| Kolor | Stal nierdzewna polerowana |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Dozownik |
| Instalacja | Wiercenie |
| Objętość dozownika mydła | 1000 ml |
| Waga / szt. | 1.7700 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913991691 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





