PIRENEI wieszak na papier toaletowy, złoty szczotkowany
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Wieszaki na papier toaletowy
PVD powłoka
PVD (Physical Vapour Deposition) to nowoczesna technologia barwienia powierzchni nakładaniem cienkich warstw z fazy gazowej. Efekt jest uzyskiwany w komorze próżniowej i powstaje przy pomocy obróbki parowej w wysokiej temperaturze. Taki sposób obróbki jest przyjazny środowisku.
Po zastosowaniu technologii PVD powstaje jedna z najtrwalszych powłok, która jest odporna na kwasy, korozję i wysokie temperatury, na mechaniczne uszkodzenia i zarysowania. Na powierzchni nie pozostają odciski palców.
Właściwości
| Marka | GEDY |
|---|---|
| Seria | PIRENEI |
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 165x26x66 mm |
| Szerokość | 165 mm |
| Wysokość | 26 mm |
| Głębokość | 66 mm |
| Kolor | Złoty mat |
| Materiał | Stop |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Wieszak na papier toaletowy |
| Instalacja | Wiercenie |
| Wyposażenie | Powłoka PVD |
| Waga / szt. | 0.3770 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003341324608 |
| Taric | 79070000 |
| Gwarancja | 10 lat |







