PIRENEI wisząca szczotka do WC, szkło mleczne, złoty szczotkowany
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Pojemniki, szczotki do WC
PVD powłoka
PVD (Physical Vapour Deposition) to nowoczesna technologia barwienia powierzchni nakładaniem cienkich warstw z fazy gazowej. Efekt jest uzyskiwany w komorze próżniowej i powstaje przy pomocy obróbki parowej w wysokiej temperaturze. Taki sposób obróbki jest przyjazny środowisku.
Po zastosowaniu technologii PVD powstaje jedna z najtrwalszych powłok, która jest odporna na kwasy, korozję i wysokie temperatury, na mechaniczne uszkodzenia i zarysowania. Na powierzchni nie pozostają odciski palców.
Właściwości
| Marka | GEDY |
|---|---|
| Seria | PIRENEI |
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 85x379x105 mm |
| Średnica | 85 mm |
| Szerokość | 85 mm |
| Wysokość | 379 mm |
| Głębokość | 105 mm |
| Kolor | Złoty mat |
| Materiał | Szkło, Stop |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Szczotka WC |
| Instalacja | Wiercenie |
| Wyposażenie | Powłoka PVD |
| Waga / szt. | 0.9560 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003341324622 |
| Taric | 96039091 |
| Gwarancja | 10 lat |







