Nasz bestseller
TRILLY stojak z wieszakiem na ręczniki, złoty szczotkowany
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe stojące | Wieszaki na ręczniki do stania | Stojaki i wieszaki | Stojaki z uchwytem na ręczniki
Właściwości
| Marka | GEDY |
|---|---|
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 140x835x340 mm |
| Szerokość | 140 mm |
| Wysokość | 835 mm |
| Głębokość | 340 mm |
| Kolor | Złoty mat |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Wieszak na ręczniki: wieloramienny, Wieszak na ręczniki: obrotowy |
| Instalacja | Do postawienia |
| Waga / szt. | 3.3600 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003341308165 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 10 lat |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
TR3188
Kod producenta
8003341308165
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
120
Kolor
Złoty mat
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię












