- Wanna wolnostojąca z konglomeratu owalna
Zjawiskowa wanna wolnostojąca IDA wykonana z najwyższej jakości kompozytu mineralnego. Wyróżnia się formą, doskonale prezentuje, a jej nowoczesny i bardzo elegancki wygląd gwarantuje maksymalną wygodę codziennych kąpieli. Niepowtarzalną oprawę nadaje jej delikatne, montowane w standardzie oświetlenie, którego barwę możesz wybrać zgodnie ze swoim nastrojem. Kupując wannę wolnostojącą w naszym sklepie internetowym, otrzymują Państwo 15 lat gwarancji producenta. W komplecie syfon.
Mineral Composite to materiał wyjątkowy. Dzięki połączeniu mineralnego kruszywa z żywicą akrylowo-poliestrową zyskuje znakomitą wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia.
Jego właściwości użytkowe znacznie przewyższają możliwości najpopularniejszych materiałów. Produkty wykonane z użyciem Mineral Composite są trwałe, gładkie, ciepłe i łatwe w utrzymaniu czystości. Nasze brodziki są jednolite w całej swej strukturze, dlatego w razie drobnych uszkodzeń możemy samodzielnie zeszlifować powierzchnię delikatnym papierem ściernym wodnym, a następnie wypolerować.
| Materiał | Mineral Composite |
|---|---|
| Waga produktu | ok. 120 kg |
| Długość | 150 cm |
| Szerokość | 75 cm |
| Wysokość całkowita | 61 cm |
| Głębokość | 48 cm |
| Pojemność | ok. 185 l |
| Rodzaj dna | gładkie |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Kolor | biały |
| Kształt | wolnostojące |
| Producent | Polimat |

Mineral Composite to materiał wyjątkowy. Dzięki połączeniu mineralnego kruszywa z żywicą akrylowo-poliestrową zyskuje znakomitą wytrzymałość oraz odporność na uszkodzenia.
Jego właściwości użytkowe znacznie przewyższają możliwości najpopularniejszych materiałów. Produkty wykonane z użyciem Mineral Composite są trwałe, gładkie, ciepłe i łatwe w utrzymaniu czystości. Nasze brodziki są jednolite w całej swej strukturze, dlatego w razie drobnych uszkodzeń możemy samodzielnie zeszlifować powierzchnię delikatnym papierem ściernym wodnym, a następnie wypolerować.
Nie 5, nie 10, a 15 LAT GWARANCJI POLIMAT
Znamy jakość naszych produktów, czego potwierdzeniem jest 15 letni okres gwarancji na wanny wolnostojące! Najwyższy poziom produkowanych przez nas wanien, brodzików i zlewozmywaków jest priorytetem naszej marki.
Dowodem spełniania światowych standardów jest posiadany przez nas certyfikat ISO 9001:2015 oraz liczne nagrody potwierdzające jakość POLIMAT!
Produkty POLIMAT produkowane są w Polsce!
Polimat jest polskim producentem, łączącym prawie 30-letnie doświadczenie z nowoczesnym spojrzeniem na prowadzenie biznesu. Jest innowacyjnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które zajmuje się produkcją sanitarnych produktów z akrylu.













