- Akcesoria łazienkowe | Do kabin prysznicowych | Haki i półki
• Może zostać zawieszony na szkle o maksymalnej grubości 8 mm
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmiar | 600x730x125 mm |
| Długość | 600 mm |
| Szerokość | 600 mm |
| Wysokość | 730 mm |
| Głębokość | 125 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Wieszak na ręczniki: wieloramienny |
| Instalacja | Do zawieszenia |
| Waga / szt. | 1.7000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913804281 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 12 lat |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
1301-09
Kod producenta
8590913804281
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
144
Kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię













