BIAGIO szczotka do WC stojąca/ścienna, sylikon, stal nierdzewna mat
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Pojemniki, szczotki do WC | Akcesoria łazienkowe stojące | Szczotki do toalet stojące
- Można przykleić na ścianie za pomocą uchwytu, który jest w zestawie.
Właściwości
| Marka | GEDY |
|---|---|
| Rozmiar | 114x450x77 mm |
| Szerokość | 114 mm |
| Wysokość | 450 mm |
| Głębokość | 77 mm |
| Kolor | Stal nierdzewna mat |
| Materiał | Stal nierdzewna, Plastik |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Szczotka WC |
| Instalacja | Klejenie, Do postawienia |
| Waga / szt. | 0.4700 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003341307007 |
| Taric | 96039091 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
683338
Kod producenta
8003341307007
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
Stal nierdzewna mat
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię









