- Meble, lustra i oświetlenie | Inny
• Bez otworów na odpływ i baterię
• Otwory można wykonać w miejscu instalacji lub podczas produkcji na podstawie rysunku technicznego
Objaśnienie
Można wykonać w kolorach:
Grupa cenowa A dopłata 0%
Grupa cenowa B dopłata 30%
Grupa cenowa C dopłata 50%
dowolny kolor mat i połysk z palety RAL lub NCS
Termin realizacji grup B i C wynosi 6 tygodni.
.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 71x1,8x46,5 cm |
| Szerokość | 710 mm |
| Wysokość | 18 mm |
| Głębokość | 465 mm |
| Kolor | Brązowy |
| Dekor | Sosna rustykalna |
| Warianty kolorystyczne | Według wzornika |
| Materiał | DTDL |
| Typ szafki | Blat |
| Typ umywalki | Umywalka nablatowa |
| Waga / szt. | 4.5660 kg |
| EAN | 8590913927584 |
| Taric | 94036090 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
CR071-1616
Kod producenta
8590913927584
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
30
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
brązowy
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





























