- Meble, lustra i oświetlenie | Inny
• Bez otworów na odpływ i baterię
• Otwory można wykonać w miejscu instalacji lub podczas produkcji na podstawie rysunku technicznego
Objaśnienie
Można wykonać w kolorach:
Grupa cenowa A dopłata 0%
Grupa cenowa B dopłata 30%
Grupa cenowa C dopłata 50%
dowolny kolor mat i połysk z palety RAL lub NCS
Termin realizacji grup B i C wynosi 6 tygodni.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 90,4x1,8x46,5 cm |
| Szerokość | 904 mm |
| Wysokość | 18 mm |
| Głębokość | 465 mm |
| Kolor | Biały |
| Warianty kolorystyczne | Według wzornika |
| Materiał | DTDL |
| Typ szafki | Blat |
| Typ umywalki | Umywalka nablatowa |
| Waga / szt. | 5.9760 kg |
| EAN | 8590913131080 |
| Taric | 94036090 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






























