- Baterie i program prysznicowy | Prysznice | Prysznice sufitowe
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Szerokość | 700 mm |
| Wysokość | 40 mm |
| Głębokość | 380 mm |
| Kolor | Stal nierdzewna polerowana |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Instalacja | Montaż w suficie |
| Funkcje prysznica | Deszcz, 2x Kaskada |
| Waga / szt. | 11.7500 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913892363 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
MS343
Kod producenta
8590913892363
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
Stal nierdzewna polerowana
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię








