ELBA kubek, szkło mleczne, chrom
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Akcesoria do mycia zębów
Właściwości
| Marka | GEDY |
|---|---|
| Seria | ELBA |
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 70x100x105 mm |
| Szerokość | 70 mm |
| Wysokość | 100 mm |
| Głębokość | 105 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz, Szkło |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Kubek na szczoteczki do zębów |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.5600 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003341210123 |
| Taric | 74182000 |
| Gwarancja | 10 lat |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię













