- Wanny, wanny z hydromasażem, brodziki i odpływy liniowe | Odpływy liniowe
Właściwości
| Marka | POLYSAN |
|---|---|
| Długość | 710 mm |
| Kolor | Stal nierdzewna |
| Materiał | Plastik |
| Instalacja | Klasycznie - do płytek, Klasycznie - ruszt |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Długość odpływu liniowego od | 710 mm |
| Długość odpływu liniowego do | 710 mm |
| Waga / szt. | 1.7400 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590729075516 |
| Taric | 39229000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię



