GAIA wiszące lusterko kosmetyczne, średnica 180mm, dwustronne, złoto mat
- Akcesoria łazienkowe | Lusterka kosmetyczne
Właściwości
| Marka | GEDY |
|---|---|
| Rozmiar | 230x310x290 mm |
| Szerokość | 230 mm |
| Wysokość | 310 mm |
| Głębokość | 290 mm |
| Kolor | Złoty mat |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Lusterko kosmetyczne |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.7500 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003341333846 |
| Taric | 70099200 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię







