- Seria Ginko to top we współczesnym designie baterii.
W zestawie


Opis Serii
Pomimo kombinacji ostrych krawędzi i płaskich powierzchni seria GINKO zachowuje lekkość i elegancję. W łazience będzie dominującym elementem, który nie będzie przeplatał się z ponadczasowym designem, który sprawi, że będziesz szczęśliwy przez lata. Dostępne są trzy rozmiary baterii umywalkowych, w tym bateria z otwartą wylewką. Warto również wspomnieć, że w serii jest dostępna również piękna wylewka do wanny. Uzupełnieniem kolekcji jest wolnostojąca bateria wannowa.
Przedłużona gwarancja na szczelnosć
Głowica ECO
System oszczędzający energię: W wyjściowej pozycji strumień wody jest zimny, nie letni, jak w przypadku zwykłych baterii
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | GINKO |
| Wysokość | 176 mm |
| Głębokość | 128 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Kanciaste |
| Instalacja | Stojąca |
| Rodzaj sterowania | Dźwignia |
| Średnica głowicy | 35 mm |
| Wysokość wypływu wody | 100 mm |
| Wyposażenie | Oszczędna głowica ECO |
| Waga / szt. | 2.0110 kg |
| Opakowanie | 2 szt. |
| EAN | 8590913970078 |














