- Akcesoria łazienkowe | Siedziska i taborety | Siedziska składane | Dla osób starszych i niepełnosprawnych | Senior program, Bezbarierowa łazienka | Siedziska i taborety
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmiar | 440x460x450 mm |
| Szerokość | 440 mm |
| Wysokość | 460 mm |
| Głębokość | 450 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Stal nierdzewna, Plastik |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Siedzisko / Taboret łazienkowy |
| Instalacja | Wiercenie |
| Nośność | 200.0000 kg |
| Waga / szt. | 4.6500 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8592207002656 |
| Taric | 94017900 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
XH001
Kod producenta
8592207002656
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię












