- Bateria termostatyczna w dostępnej cenie.
KIMURA, to jakość bez kompromisów. Prosty design, nowoczesna technologia i odstępna cena, to przekonujący argument przemawiający za wyborem baterii z serii KIMURA. Dzięki nowoczesnej głowicy termostatycznej sterowanie za pomocą metalowych uchwytów jest wygodne i precyzyjne.
Rozszerzona gwarancja na szczelność baterii
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | KIMURA |
| 3D model | TAK |
| Szerokość | 120 mm |
| Wysokość | 170 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Kanciaste |
| Instalacja | Podtynkowa |
| Rodzaj sterowania | Termostat |
| Rodzaj przełącznika | Obrotowy |
| Wyposażenie | 3 funkcyjna |
| Waga / szt. | 3.5080 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913998621 |
| Taric | 84818011 |
| Gwarancja | 6 lat |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






