- Dla wielbicieli stylu retro
Opis Serii
Piękna seria wracająca do dawnych czasów. Jeżeli urządzasz łazienkę w stylu retro, vintage, lub glamour, akcesoria DIAMONDnapewno zrobią wrażenie. Idealnie komponuje się z bateriami Antea, Vienna i Sassari, klasyczną ceramiką i meblami Retro. Dzięki wykończeniu w chromie i brązie możesz zmienić swoją łazienkę w wymarzone miejsce...
Wewnętrzny pojemnik
Kosz zawiera wewnętrzny wyjmowany pojemnik z wyrzymałego tworzywa sztucznego, co zapewnia wygodniejszą obsługę.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | DIAMOND |
| Rozmiar | 170x260x245 mm |
| Średnica | 170 mm |
| Szerokość | 170 mm |
| Wysokość | 260 mm |
| Głębokość | 245 mm |
| Objętość | 3.00 l |
| Kolor | Brąz |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Kosz do 6 litrów |
| Instalacja | Do postawienia |
| Wyposażenie | Kosze s pedałem, Pojemnik wewnętrzny |
| Waga / szt. | 0.9050 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8592207021039 |
| Taric | 73239300 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
XJ011
Kod producenta
8592207021039
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
Brąz
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię












