- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Akcesoria do mycia zębów
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | LARISSA |
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 80x140x100 mm |
| Szerokość | 80 mm |
| Wysokość | 140 mm |
| Głębokość | 100 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Szkło, Stop |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Kubek na szczoteczki do zębów |
| Instalacja | Klejenie, Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.7000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913984105 |
| Taric | 74182000 |
| Gwarancja | 10 lat |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
WS004
Kod producenta
8590913984105
Seria
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię










