- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Wieszaki na ręczniki | Okrągłe wieszaki na ręczniki
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | LARISSA |
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 168x173x72 mm |
| Szerokość | 168 mm |
| Wysokość | 173 mm |
| Głębokość | 72 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stop |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Wieszak na ręczniki: koło |
| Instalacja | Klejenie, Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.3380 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913984112 |
| Taric | 74182000 |
| Gwarancja | 10 lat |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
WS006
Kod producenta
8590913984112
Seria
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię








