- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Haczyki i wieszaki
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | LARISSA |
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 54x193x135 mm |
| Szerokość | 54 mm |
| Wysokość | 193 mm |
| Głębokość | 135 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stop |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Wieszak potrójny |
| Instalacja | Klejenie, Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.6480 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913984266 |
| Taric | 74182000 |
| Gwarancja | 10 lat |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
WS063
Kod producenta
8590913984266
Seria
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię








