- Baterie i program prysznicowy | Baterie | Baterie wannowe | Baterie wannowe naścienne
Ekspresywne, dynamiczne kształty, połysk chromu i złota, doskonała ergonomia, to charakterystyczne cechy ekstrawaganckich baterii MORADA, które będą wyrózniać się w każdym nieprzeciętnym wnętrzu.
Rozszerzona gwarancja na szczelność baterii
Marka
Symbol
MR10
Kod producenta
8590913830396
Seria
Czas do dostawy
0
Gwarancja w miesiącach
72
Właściwości
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Szerokość | 178 mm |
| Wysokość | 90 mm |
| Głębokość | 214 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Design |
| Instalacja | Ścienna 150 mm |
| Rodzaj sterowania | Dźwignia |
| Rodzaj przełącznika | Ciśnieniowy |
| Średnica głowicy | 25 mm |
| Waga / szt. | 2.8700 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913830396 |
| Taric | 84818011 |
| Gwarancja | 6 lat |
kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię



