- Materiały instalacyjne i narzędzia | Wanna akcesoria | Zestawy wannowe do wanien wolnostojących | Korki wanowe
Zamykany korek umywalkowy Klik-Klak
Jest to nowoczesna odmiana mechanizmu zamykającego odpływy umywalkowe i wannowe. Nie trzeba już zastanawiać się, gdzie umieścić gumowy korek, łańcuszek nie będzie przeszkadzał, nie potrzebujesz już baterii z niewygodnym w obsłudze układem odpływowym z cięgłem. System Klik Klak jest obsługiwany przez proste naciśnięcie korka.
Właściwości
| Marka | POLYSAN |
|---|---|
| Średnica | 75 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Mosiądz |
| Rozmiar gwintu | 6/4" |
| Wyposażenie | Sterowanie: Click-Clack |
| Waga / szt. | 0.3000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590729012276 |
| Taric | 84818019 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię










