OUTLINE wieszak na ręczniki 250mm, chrom
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Wieszaki na ręczniki | Jednoramienne wieszaki na ręczniki
Właściwości
| Marka | GEDY |
|---|---|
| Seria | OUTLINE |
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 251x30x70 mm |
| Długość | 251 mm |
| Szerokość | 251 mm |
| Wysokość | 30 mm |
| Głębokość | 70 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stop |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Wieszak na ręczniki: jedno ramię |
| Instalacja | Wiercenie |
| Nośność | 150.0000 kg |
| Waga / szt. | 0.8900 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003341192351 |
| Taric | 74182000 |
| Gwarancja | 10 lat |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię









