Nasz bestseller
- Ogrzewanie, wentylacja | Elektryczne suszarki na ręczniki
• Zintegrowany przełącznik
Opis Serii
Stylowy grzejnik PAPINADO można łatwo podłączyć bezpośrednio do gniazdka elektrycznego. Jeśli jednak pragniesz bardziej estetycznego wykończenia, możesz skorzystać z zalecanego adaptera, aby ukryć kabel i podłączyć go bezpośrednio do listwy zaciskowej ukrytej w ścianie, co zapewni łazience czysty i elegancki wygląd.
Suszarka idealnie nadaje się do podgrzewania i suszenia ręczników, co jest szczególnie cenne w zimowe dni.
- Po nagrzaniu temperatura urządzenia waha się od 45 do 55°C, w zależności od temperatury otoczenia.
- Długość skręconego przewodu po rozciągnięciu wynosi 150 cm,
- Napięcie robocze 230 V.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | PAPINADO |
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 263x1200 mm |
| Szerokość | 263 mm |
| Wysokość | 1200 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Kształt | Kształt I |
| Opcje ogrzewania | Ogrzewanie elektryczne zintegrowane |
| Moc | 85.00 W |
| Waga / szt. | 5.5000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913964268 |
| Taric | 85167970 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
ER750
Kod producenta
8590913964268
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię












